Už ste počuli o pečiatke s menom a obrázkom pre deti?

Už ste počuli o pečiatke s menom a obrázkom pre deti?

Pečiatka s menom pre deti je jednoznačne najjednoduchší, najrýchlejší a najefektívnejší spôsob označovania oblečenia, ktorý vám okrem hromady času ušetrí aj nervy spojené s večne strácaným oblečením. Ako to funguje a prečo podľa nás patrí medzi najlepší spôsob ako označiť detské oblečenie? Dozviete sa v tomto článku

Ako urobiť trvácne a jednoducho menovky na oblečenie pre deti je večná téma nejednej mamičky. Dobre označené oblečenie je v detských kolektívoch proste nevyhnutnosť. Menovky pre deti vám síce zázračne nezaručia, že sa detské oblečenie nikdy nestratí, vďaka nim sa vám však oblečenie ľahšie nájde. Uľahčíte tým tiež hromadu práce pani učiteľkám, či upratovačkám, ktoré by radi tričko, zabudnuté či váľajúce sa niekde v šatničke, vrátili do skrinky do ktorej patrí, ale bez označenia je to márne. Deti často svoje veci nepoznajú alebo dokonca, čo sa prekvapivo nestáva až tak zriedka, má viacero detí rovnaké oblečenie. A to je hneď zmätok na svete.

Hromady vecí tak končia v stratách a nálezoch a väčšina z nich tam leží, až kým nepoputuje na nejakú dobročinnú zbierku. Skrátka si na prehrabávanie sa v hromade stratených vecí málokto z rodičov nájde čas, alebo ak aj áno, jednoducho sa v tom množstve oblečenia stratí a už si ani nie je istý, čo patrilo jeho dieťatku.

Čo sa teda zmení dobrým označením? Ktokoľvek kúsok oblečenia nájde ho vďaka menovke môže odložiť na miesto a teda do skrinky, ktorá patrí jeho majiteľovi. Ak si aj omylom zbalí tričko či sveter vášho dieťatka jeho spolužiak, vďaka označeniu sa veľmi rýchlo zistí, komu tričko patrí a vráti sa majiteľovi. Bez označenia je jeho cesta často veľmi nejasná a zdĺhavá. Pýtate sa ako teda na dobré označenie? Možností je viac, za nás ale jasne víťazí práve spomínaná pečiatka na oblečenie – textil. Nižšie nájdete jasné dôvody, prečo je to tak.

Toto sú dôvody, prečo si vybrať práve pečiatku na textil od MAMACHICK

1.   Rýchla aplikácia a jednoduchá manipulácia

Na pečiatke na textil sa nedá nemilovať jej jednoduchá aplikácia. Jednoducho otvoríte spodný kryt a urobíte odtlačok na požadované miesto na oblečení. Potom ako ste už s označením oblečenia hotový, nezabudnite kryt na pečiatku znova vrátiť. Predídete tak zbytočnému vysychaniu.

Rovnako je v prípade potreby veľmi jednoduché a intuitívne aj dopĺňanie atramentu. Jednoducho otvoríte vrchný kryt, odskrutkujete krytky, vlejete atrament a pečiatku znova zložíte. Pred prvým odtlačkom je dobré odskúšať si odtlačok na papieri, aby ste si boli istý jeho kvalitou.

2.   Vysoká kvalita

Pečiatka na textil sa predáva vo vysokej prvotriednej kvalite. Jej farba sa nerozmazáva a môžete si byť istý jasnými kontúrami bez neestetických šmúh.

3.   Dlhá trvácnosť

Jeden odtlačok vydrží až 50 vypraní a s náhradným atramentom, ktorý je zdarma, vám jedna pečiatka urobí až 1000 odtlačkov. Počítate správne, pečiatka vám vydrží celé roky a to sa skutočne oplatí.

4.   Pečiatka vyrobená na mieru

Pečiatky sa vyrábajú na mieru pre každého zákazníka. Máte na výber zo štyroch druhov tvaru pečiatky (mačiatko, panda,sova, veverička), ďalej zadáte text razítka – meno či obľúbenú prezývku vášho dieťatka a následne si vyberiete z desiatok možností obrázok, ktorý bude figurovať na odtlačku vedľa mena vášho dieťatka. Nakoniec si vyberiete požadovanú farbu, pričom máte ny výber z troch možností – čiernej, modrej a červenej.

5.   Estetická stránka

Posledný dôvod pre ktorý si myslíme, že je pečiatka na textil tou najlepšou voľbou v rámci označovania detského oblečenia je skrátka to, že sa nám páčia. Sú navrhnuté skutočne originálne a vďaka výnimočnému dizajnu sú jednoducho vysoko atraktívne až neodolateľné. Takmer by sme si s nimi označili aj to naše dospelácke oblečenie.